Skip to navigation Skip to main content

Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe

KONTENERY MAGAZYNOWE (KONTENERY MORSKIE)


Kontenery magazynowe zwykle kojarzone sią jako kontenery morskie. Niemniej jednak mogą stanowić również doskonałe uzupełnienie zaplecza budowy. Oferowane przez nas kontenery mogą być wykorzystywane jako magazyny towarów lub narzędzi. Nasze kontenery magazynowe cechuje wysoka wytrzymałość, a stabilna konstrukcja umożliwia piętrowanie do 3 kondygnacji co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta.
 
Touax posiada największą flotę kontenerów w Polsce. Nasze rozwiązania odpowiadają  wysokim normom wydajności energetycznej i opierają się na najlepszych surowcach. Posiadamy 5 oddziałów w Polsce. Każdy Oddział posiada własną flotę kontenerów. Dzięki czemu obsługujemy budowy w całej Polsce.  Konstrukcja  kontenerów Touax oparta jest na ramie oraz mobilnym panelom ścian co pozwala konfigurować budynek na każdym etapie użytkowania. Budynki kontenerowe Touax  tworzone są zgodnie z normami budowlanymi i bezpieczeństwa. 
 
Rozwiązania oferowane przez nas umożliwiają stworzenie zaplecza budowy o pełnym zakresie funkcjonalnym, gdzie kontenery magazynowe (morskie) są tylko jednym z elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakresie zaplecza budowy.
  • Oddzwanianie
  • Wycena online
  • Znajdź oddział
  • Kontenery używane