Skip to navigation Skip to main content

Dlaczego Touax?

Od najprostszych  do bardzo ambitnych budynków modułowych - zawsze gwarancja jakości i bezpieczeństwa


Doświadczenie 

Touax to 150 lat doświadczenia w oferowaniu mobilnych obiektów od prostych do skoplikowanych projektów

Dostępność kontenerów

Dysponujemy największą na rynku flotą, na którą obecnie składa się ponad 10 tys. kontenerów. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować nawet największe projekty. 

Bliskość

Posiadamy 5 oddziałów - w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, dlatego nasze kontenery mogą być dostarczone błyskawicznie w dowolne miejsce w kraju.

Szybkość realizacji

Dzięki przygotowaniu kontenerów w fabryce, widoczne prace na placu budowy mogą zakończyć się nawet w ciągu kilku dni!

Elastyczność
 
Dzięki konstrukcji modułów, opartej na ramie z wymiennymi panelami ściennymi, moż- liwa jest zmiana konfiguracji budynku na każdym etapie użytkowania.
 
Mobilność
 
Technologia modułowa pozwala na łatwe przenoszenie modułów po okresie ich użytkowa- nia. W zależności od zmieniających się potrzeb budynek można przenieść w inne miejsce lub całkowicie zmienić zastosowanie wykorzystywanych kontenerów.
 
Usługi dodatkowe
 
Nasza oferta obejmuje szereg kompleksowych rozwiązań podnoszących standard obiektu, takich jak przeszklenia wewnętrzne i zewnętrzne, systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne czy sieci informatyczne.
 
Doradztwo
 
Atutem firmy Touax są wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią odpowiednio rozpo- znać potrzeby klienta i doradzić najefektywniejsze rozwiązania.
 
Atrakcyjna cena
 
Wynajem modułów Touax to rozwiązanie efektywne kosztowo, a wysoka jakość i energooszczędność decydują o niskich kosztach eksploatacji.
 
Serwis
 
Nasze zespoły konserwatorskie ułatwiają bezproblemowe i pełne wykorzystanie budynków. Touax może podjąć się bieżącego utrzymania instalacji – czyszczenia, zabezpieczenia, a także ubezpieczenia obiektu.
 

 

Na każdym etapie budowy zapewniamy dbałość o detale, dzięki czemu otrzymujesz gotowe rozwiązanie modułowe "pod klucz" o wysokim standardzie. 

 

  "

  Image: 
  • Oddzwanianie
  • Wycena online
  • Znajdź oddział
  • Kontenery używane