Skip to navigation Skip to main content

Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku!


Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku!

Nowoczesna, przestronna, z kolorową elewacją i wybudowana przez firmę Touax w zaledwie cztery tygodnie. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach (ul. Kościelna 2) służyć będzie xxx uczniów co najmniej przez dwa najbliższe lata.

Gmina Ząbki wybrała ofertę Touax w wyniku przetargu rozstrzygniętego w lipcu 2013 r.  Krótki czas realizacji (placówka musiała być gotowa na 1 września 2013 roku) spowodował, że gmina zdecydowała się na wybór sprawdzonego wykonawcy, dostarczającego rozwiązania wysokiej klasy.

„Oddana szkoła podstawowa jest już nasza drugą realizacją w Ząbkach. Parę lat temu przygotowaliśmy również przedszkole, które znajdowało się nieopodal oddanego nowego budynku szkoły. Przygotowana przez nas oferta spełniała wszystkie wymogi przetargu. Wyposażenie budynku, m.in. oświetlenie awaryjne, klimatyzacja, wentylacja, wykończenie poszczególnych pomieszczeń było ustalane z dyrekcją szkoły. Całość odebrali inspektorzy gminni, którzy potwierdzili wysoką jakość wykończenia budynku” – podkreśla Krzysztof Czerwiński, dyrektor oddziału Touax w Warszawie, który był odpowiedzialny za realizację inwestycji.

Wszystkie prace związane z budową placówki ( m.in. montaż 27 modułów, podłączenie kanalizacji
i prądu, wykończenie pomieszczeń) trwały zaledwie cztery tygodnie! Dzięki temu szkoła była gotowa na przyjęcie uczniów 1 września.

Moduły Touax będą wykorzystywane przez co najmniej dwa lata. W tym czasie gmina będzie rozbudowywała istniejący budynek szkolny zbudowany tradycyjnymi metodami. Wartość realizacji wynosi 450 tys. zł brutto.

  • Oddzwanianie
  • Wycena online
  • Znajdź oddział
  • Kontenery używane